Pokročilé vyhledávání

Prodej rodinného domu Ptení

3.490.000 Kč
Ptení
Favorite
Výsledky Vašeho hledání
aktivní

Overview

  • Updated On:
  • 22 října, 2020
  • 730.00 m2

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení si Vám dovoluji nabídnout k prodeji větší dům se 2 byty a většími nebytovými prostory v obci Ptení, okr. Prostějov.

Budova se nachází v centru obce. Nemovitost má dvě nadzemní podlaží a je z části podsklepena.

V prvním podlaží se nachází provozovna restaurace, v druhém podlaží jsou 2 bytové jednotky, které jsou oddělené chodbou. Dispozičně jsou řešeny jako 4+1 a 2+1. Ke každému bytu náleží balkon.

V prvním podlaží se nachází provozovna restaurace se zázemím a barem, která je momentálně mimo provoz a je vhodná pro podnikání nebo na přestavbu na byt. Voda a odpady jsou v plastu, teplo zajišťuje plynový kotel a krbová kamna s výměníkem. Rozvody z krbových kamen jsou vyvedené do druhého podlaží, kde částečně otápí byt 2+1. Radiátory v prvním podlaží jsou deskové.

Byt 4+1 byl rekonstruovaný v roce 2004. Je zde novější kuchyňská linka s kombinovaným sporákem a velká koupelna s rohovou vanou. WC je samostatné. V pokojích jsou dřevěné parkety, v ostatních místnostech dlažba. Elektřina je v mědi, teplo zajišťuje plynový kotel, teplou vodu elektrický bojler. Voda a odpady v plastu, kanalizace a voda je obecní, k dispozici je i studna s užitkovou vodou.

Bytová jednotka 2+1 je určena k celkové rekonstrukci.

Ve dvoře se nachází dvojgaráž a hospodářské místnosti, které v minulosti sloužily jako řeznictví.

Projdeme-li na konci dvora větší stodolou, dostaneme se na krásnou a udržovanou zahradu s krytým posezením, která je oázou klidu, kde si po celodenním shonu vychutnáte kávu a zrelaxujete. Zahrada je ohrazena vyšší zídkou skýtající soukromí.

V roce 2004 prošla budova částečnou rekonstrukcí-střecha, oprava vnější fasády a předzahrádky.

Obec Ptení má velice dobrou občanskou vybavenost. Je tu mateřská a základní škola, lékař, v blízkosti je obchod, restaurace a autobusová zastávka, na obecním úřadě je provozovna kosmetiky a kadeřnictví.

Tato nemovitost je vhodná pro bydlení spojené s podnikáním nebo na přestavbu na bytový dům. Vřele doporučuji prohlídku, která je možná kdykoliv po domluvě. Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme. Těší se na Vás makléřka Alena Lužná.

Ulice: Ptení
Stát: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Číslo nemovitosti : 3226
Cena: 3.490.000 Kč
Velikost nemovitosti: 730.00 m2
Velikost pozemku: 1,176.00 m2
Počet podlaží: 2
Budova: smíšená
Stav: dobrý
Typ objektu: samostatný
Umístění: centrum obce
Dostupné: ihned
Plocha pozemku (m2): 1176
Plocha zahrady (m2): 223
Other Features
plynovod
sklep
zahrada

Jiří Březovják

jednatel

Kontaktujte nás

Domluvit schůzku?
Call 731069642 WhatsApp
  • Pokročilé vyhledávání

    Více možností pro vyhledávání
  • Rychlý kontakt

Porovnat inzeráty

Jiří Březovják