Výsledky Vašeho hledání

Prodej nemovitosti Krásné Pole

8.900.000 Kč
Vrbka 29, Krásné Pole, ,
přidat do oblíbených
1248
aktivní

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej ubytovacího zařízení v atraktivní části města Ostrava, místní část Krásné Pole. Součástí prodeje je jak penzion, tak restaurace s možností přestavby na rodinný dům a přilehlá budova s bowlingem.
Penzion je jednopodlažní zděnou budovou s podkrovím z roku 1997. Dispozičně je řešen: přízemí bar, hala s bazénem, sauna, recepce, technická místnost, úklidová místnost, v podkroví 8 pokojů s vlastním sociálním zařízením (6 pokojů dvoulůžkových, 1 pokoj dvoulůžkový s přistýlkou a třílůžkový apartmán). Navíc je zpracováno stavební povolení na přístavbu k budově penzionu.
Budova restaurace s možností přestavby na rodinný dům je zděnou jednopodlažní budovou s využitým podkrovím. V přízemí se nachází chodba, schodiště, sociální zázemí, kuchyň, provozní zázemí, sklady, a salónek, v podkroví restaurace, dva salonky (první pro cca 15 hostů a druhý pro cca 30 hostů) a sociální zařízení.
Bowling je jednopodlažní zděnou stavbou z roku 1997. Dispozičně je rozdělen na bar, posezení, sociální zařízení a bowlingové dráhy.
Celková plocha pozemku činí 3.042m2. Přístup je ze zpevněné veřejné komunikace. Součástí areálu je i 15 parkovacích míst, výčepní domek, venkovní přístřešek, venkovní zahrádka pro cca 50 hostů, vnitřní bazén, vířivky a sauna.
Jedná se o zavedený komerční objekt s dlouhou historií. V areálu se každoročně konají tradiční kulturně-společenské akce typu: koncerty, vernisáže, svatby, oslavy narozenin, gril festival, pivní slavnosti, svatomartinské hody, burčákofest, dětský den, různé firemní večírky apod.
Financování této nemovitosti vám pomůže vyřešit náš finanční poradce, možnost výběru z nabídek několika bank a stavebních spořitelen. K dispozici po dohodě. Při rychlém jednání dohoda o ceně možná.

Ulice: Vrbka 29, Krásné Pole
Město:
Okres:
Stát: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Číslo nemovitosti : 848
Cena: 8.900.000 Kč
Velikost nemovitosti: 3,042.00 m2
Vlastnictví: osobní
Budova: ---
Stav: velmi dobrý
Typ objektu: samostatný
Umístění: klidná část obce
Energetický štítek: G – Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: nedefinováno
Other Features
plynovod
sklep
terasa
zahrada

Jiří Březovják

jednatel
15 inzeráty

Kontaktujte nás

Domluvit schůzku?
  • Pokročilé vyhledávání

    Více možností pro vyhledávání
  • Rychlý kontakt

Porovnat inzeráty