Výsledky Vašeho hledání

Prodej areálu Krásné Pole

11.700.000 Kč
Vrbka 29, Krásné Pole, ,
přidat do oblíbených
784
aktivní

Popis nemovitosti

Nabízíme exkluzivní prodej nemovitosti ve městě Ostrava, místní část Krásné Pole. Krásné Pole, původně samostatná obec, nyní součástí Ostravy leží cca 10km od centra města. Nabízenou nemovitostí je areál tří nemovitostí, a to penzionu Ferdinand č.p. 581, restaurace č.p. 29 a bowlingu č.p.632. Navíc je zpracováno stavební povolení na přístavbu k budově penzionu. Celková plocha pozemku činí 3.042m2. Přístup je ze zpevněné veřejné komunikace. Součástí areálu je i 15 parkovacích míst, výčepní domek, venkovní přístřešek, dětské hřiště, venkovní zahrádka pro cca 50 hostů, vnitřní bazén, vířivky a sauna.
Penzion č.p. 581 je jednopodlažní zděnou budovou s podkrovím z roku 1997. Dispozičně je řešen: přízemí bar, hala s bazénem, sauna, recepce, technická místnost, úklidová místnost, v podkroví 8 pokojů s vlastním sociálním zařízením (6 pokojů dvoulůžkových, 1 pokoj dvoulůžkový s přistýlkou a třílůžkový apartmán).
Bowling v budově s č.p. 632 je jednopodlažní zděnou stavbou z roku 1997. Dispozičně je rozdělen na bar, posezení, sociální zařízení a bowlingové dráhy.
Budova restaurace s č.p. 29 je zděnou jednopodlažní budovou s využitým podkrovím. V přízemí se nachází chodba, schodiště, sociální zázemí, kuchyň, provozní zázemí, sklady, a salónek, v podkroví restaurace, dva salonky (první pro cca 15 hostů a druhý pro cca 30 hostů) a sociální zařízení.
Jedná se o zavedený komerční objekt s dlouhou historií. V areálu se každoročně konají tradiční kulturně-společenské akce typu: koncerty, vernisáže, svatby, oslavy narozenin, gril festival, pivní slavnosti, svatomartinské hody, burčákofest, dětský den, různé firemní večírky apod. Financování této nemovitosti vám pomůže vyřešit náš finanční poradce, možnost výběru z nabídek několika bank a stavebních spořitelen. K dispozici po dohodě.

Ulice: Vrbka 29, Krásné Pole
Město:
Okres:
Stát: Česká republika
Otevřít v Google Maps
Číslo nemovitosti : 848
Cena: 11.700.000 Kč
Velikost nemovitosti: 3 042,00 m2
Vlastnictví: osobní
Budova: ---
Stav: velmi dobrý
Typ objektu: samostatný
Umístění: klidná část obce
Energetický štítek: G – Mimořádně nehospodárná
Podle vyhlášky: nedefinováno
bezbariérový přístup
sklep
terasa
zahrada
bazén
dálkový vodovod
ústřední plynové topení
plynovod
asfaltová příjezdová komunikace

Kontaktujte nás

Schedule a showing?
  • Pokročilé vyhledávání

    Více možností pro vyhledávání
  • Rychlý kontakt

Porovnat inzeráty